Čistenie fasád, umývanie fasád

Umývanie fasádNáter fasádČistenie striech Náter striech Čistenie fasádČistenie zámkovej dlažbyOdstránenie graffiti

Zavolajte a požiadajte o cenovú ponuku na umývanie a čistenie fasády ZDARMA!

Čistenie fasád a umývanie fasád realizujeme po celej Slovenskej republike!

Náš technik za vami príde, ZDARMA posúdi stav vašej nehnuteľnosti, navrhne ideálne riešenie čištenia fasády a po presnom zameraní vypracuje NEZÁVÄZNÚ cenovú ponuku.

Prečo umývať fasádu?

Hlavným dôvodom je vaše zdravie! Dôležitou skutočnosťou však je, že spóry plesní sa pri vetraní môžu dostať z exteriéru do interiéru, teda obytných častí domu. Pri plesniach napadnutého domu sa vyhotovil mykologický rozbor omietky, pri ktorom sa zistila vysoká koncentrácia plesní a prítomnosť ďalších mikroorganizmov – t.j. baktérií a kvasiniek vo vysokých koncentráciách.

Na základe týchto rozborov akreditovaným laboratóriom sa zistila inhalácia až 5000 spór na 1 m2, ktorá môže u citlivých jedincov spôsobiť alergické onemocnenia.

Vaše zdravie!

Sme si toho plne vedomí, preto pri čistení fasád používame účinné prípravky s fungicídnymi prísadami, ktoré dokážu zlikvidovať plesne a škodlivé mikroorganizmy, čo znamená, že aplikáciou týchto prípravkov pri umývaní dokážeme uviesť fasádu do pôvodného, „zdravého“ stavu.

Bývajte v čistom a krásnom dome!

Organické a atmosférické nečistoty vytvárajú na povrchu objektov povlak, na odstránenie ktorého voda nestačí, preto pri umývaní a čistení fasády používame špeciálne čistiace prípravky, ktoré sú určené na všetky typy fasád. Fasáda by sa mala čistiť každých 2 až 5 rokov podľa množstva exhalátov, prachu poletujúceho v ovzduší a stupňa znečistenia.

Pozor na poškodenie fasády

Ak farba na fasáde, ktorá jediná chráni zatepľovací systém, je už z väčšej miery napadnutá, stráca svoje ochranné vlastnosti a po vyčistení treba fasádu natrieť. POZOR na rozdielne postupy pri čistení fasád firmami, ktoré používajú technológiu príliš vysokého tlaku a horúcej vody. V závislosti od stavu fasády môže dôjsť k poškodeniu fasády.

Aké technologické postupy používame pri čistení fasád?

Na napadnutú fasádu nanesieme fungicídne čistiace prostriedky, ktoré necháme pôsobiť cca 30 minút. Po uplynutí tejto doby sú riasy a plesne zlikvidované (sčernejú a sú mŕtve). Následne na fasádu aplikujeme saponát a fasádu vyčistíme nízkym tlakom vody, čím sa vyhneme jej mechanickému poškodeniu. Saponát odstráni zvyšnú mastnotu a špinu na fasáde. Poslednou fázou po vyčistení fasády je celkové opláchnutie vodou. Tým sa vyčistená fasáda zneutralizuje.

Posledným dôležitým krokom pri umývani a čistení fasády je aplikácia protiplesňového prípravku a hydrofóbnej impregnácie, na čo dávame záruku až 5 rokov. Záruka je odstupňovaná podľa veku fasády.

Prečo si vybrať na čistenie fasády práve nás?

  • Umývanie fasád, čistenie fasád, nátery fasád a čistenie a nátery striech sú našou hlavnou činnosťou, preto vám ručíme za kvalitu práce na najvyššej možnej úrovni!
  • Vlastníme 8 nových pracovných plošín, nemusíme si ich prenajímať, preto sme schopní umyť až 3000 m2 plochy denne!!!
  • Sme profesionáli v tejto oblasti – dôkladné vyčistenie a čistota na pracovisku sú pre nás základom!!!

 

Referencie od našich zákazníkov

Všetky nižšie uvedené referencie pochádzajú od skutočných zákazníkov, ktorí tieto receznie uverejnili medzi recenziami na našej Facebookovej stránke alebo Google mapách. 

Jindra Laukova
"Firma HousePro Sk, s.r.o. veľmi rýchlo reagovala na náš dotaz a osobne prišiel technik pozrieť dom a hneď urobil aj kalkuláciu a boli sme zaradení do plánu. Objednali sme si čistenie a nástrek strechy a umytie domu s použitím protiplesňovej prevencii. Prikladám foto strechy pred a po a časť domu, kde vidieť už čistú časť. Boli sme veľmi spokojní s prácou Vašich pracovníkov a aj s tým , ako po ukončení prác všetko upratali. Veľmi dobrý dojem máme s profesionálnym prístupom. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov."

Ľuboš Kubica
"Môžem len odporučiť, kvalita prác a hlavne veľmi dobré jednanie so zákazníkom.Ďakujem"

Ján Profant
"prišli dvaja milí zohratí mládenci, ktorí odviedli čistú a rýchlu prácu"

Jozef Potoček
"Vysoká spokojnosť, môžem doporučiť každému."

Andrea Moj
"Firma HousePro nám asi pred 3 týždňami čistila fasádu bytového domu a už od začitaku prác bolo zrejmé, že ide o tím profesionálov (pod vedením p. Dudáša), s profesionálnym technickým vybavením, vykonávajúcich svoju prácu na tej najvyššej úrovni a ešte treba zdôrazniť že s ústretovým a ochotným prístupom k obyvateľom bytovky. Práce prebiehali presne podľa harmonogramu a chlapi boli ochotní kvôli dosiahnutiu maximálne dobrému výsledku vykonávať určité práce aj naviac. Pred aj počas realizácie prác bolo možné s vedúcim skupiny konzultovať očakávné výsledky, ako aj priebeh celej realizácie. Po dokončení prác bol zasa priebeh prác vyhodnotený a boli sme informovaní aj o určitých závadách, ktoré boli na bytovke identifikované počas čistenia. Po 2 dňoch náročnej práce na plošinách, chlapi skončili takmer na minútu presne a mnohí z nás majiteľov bytovky si pochvaľujeme, že to boli skutoční profesionáli, na ktorých je vidno, že svojej práci rozumejú, a že ju musia mať radi. Vidieť odborne pracovať riadne ustrojených chlapov v označených uniformách na označených vyleštených mechanizačných strojoch je naozaj vizitkou profesionálov. Ďakujeme"

Juraj Soták
"Vysoká profesionalita, odbornosť, flexibilita, ochota poradiť, pomôcť aj nad rámec zmluvnej dohody, žiadne skryté , dodatočne navyšované platby, jasné a korektné jednanie od prvého stretnutia až po odovzdanie prác - atribúty, ktorými v dnešnej dobe disponuje  máloktorá slovenská firma - môžem iba doporučiť !!!"

Anna Dragúňová
"Počas 7 dní sme pozorovali pracovníkov firmy HousePro s.r.o pri ich náročnej práci na plošinách. Milo nás prekvapila profesionalita, ich zanietenosť, ochota a pracovná disciplína. Zvlášť treba vyzdvihnúť prístup pracovníkov k práci, čo veľmi pozitívne vyzdvihuje meno firmy. Príprava, výkon ako aj ukončenie a odovzdanie diela bolo na veľmi vysokej úrovni. Nielen výkonní, ale aj vedúci pracovníci boli vždy milí, prívetiví a prístupní k našim požiadavkám. Touto cestou firme HousePro v mene všetkých obyvateľov bytového domu A2 východ ďakujeme."

Radovan Degro
"Skvelý prístup, kvalitná robota"

Monika Kabele
"Profesionálna firma, akých dnes nie je veľa. Od prvotného kontaktu, cez realizáciu až po konečný výsledok. Ústretový a ochotný prístup, chlapi sa vyznajú, poradia… Dali sme čistiť 20 ročnú strechu, je ako nová. Želám veľa úspechov a veľa spokojných zákazníkov, nech sa vám darí!"

Suzanne Skrutek
"Maximalna spokojnost pri cisteni strechy nasho domu. Aj ked to pocas dna vyzeralo veru dookola vselijako - chalani absolutne vsetko zvladli. Strecha po 23rokoch ako nova a dookola vsetko vycistene."

Michal Truska
"Dakujem firme House Pro za profesionálny prístup pri čistení steny 8 poschodového domu na Kalinovskej 3, Košice. Rýchla, bezchybná práca. Ešte raz dakujeme a vrele odporúčam."

Jana Vagaská
"Za nás úplná spokojnosť, výborná , rýchla a zrozumiteľná komunikácia ,( žiadna zmena ceny po zrealizovaní ) Neuveriteľná pracovná nasadenosť zamestnancov pri teplotách 38 C , A rýchlosť zrealizovania služby (čistenie a natretie novej fasády za 3 dni je dôkazom , výberu správnej firmy) Ďakujeme"

Dušan Jurčík
"Maximálna spokojnosť. Realizácia na jednotku. V Rovinke všetko prebehlo profesionálne a spokojnosť je zaručená. Vďaka a môžem len odporúčať."

Martin Humenik
"Firma ma v názve -Pro- plným právom. S profesionálnym prístupom pri obnovení fasády rodinného domu sme plne spokojní. Veľmi pozitívne hodnotime, kvalitné materiály, precíznosť a čistotu prevedenia, ústretovosť a komunikatívnosť. Vrelo odporúčame. Top. Dom vyzerá ako nový."

Boglarka Moldován-Lázár
"Firma u nás previedla čistenie a náter fasády rodinného domu v Bačke. S ich  prácou aj s prístupom sme maximálne spokojní. Páni boli ústretoví a profesionálni, pracovali precízne a po sebe nechali všetko krásne poupratané. Všetkým vrelo odporúčame túto firmu."

Norika Kubicová
"Odporúčame firmu výborná komunikácia,cenova ponuka hned pri obhliadke,ziadna dlha cakacia doba, a páni co nám cistili strechu uzasni,mili a velmi dobru a preciznu robotu urobili a co ma najviac prekvapilo ako si po sebe vsetko upratali dokonca aj u susedov poupratovali. Velka spokojnost a velke dakujeme. pozdravujeme z Pace malej dedinky pri Trnave."

Lenka Vávrová
"odporúčame všetkými 10timi.. od prvotnej komunikácie až po výslednú prácu..veľmi šikovní a ako bonus aj sympatickí.."

Lukáš Pohly
"Chlapci su profesionáli,môžem len odporúčať.Krytina je po ich zásahu ako nová.Ďakujem"

Klaudia Pullmannova
"Ďakujeme. Profesionálny prístup,Určite odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu."

Renáta Geletová
"Chlapci sú veľmi šikovní, fasáda, strecha, zámková dlažba, všetko je ako nové. Sú presní a spoľahliví. Mám obrovskú radosť, ako to teraz vyzerá."

Umývanie fasád ‒ cena


mala ukazka umytej fasadyumyta fasada bungalovuumyvanie fasad bungalovuumyvanie fasady bytoveho domunedokoncena umyta fasadaumyvanie fasadcistenie fasadcistenie fasady bytovkycistenie fasad bytoveho domupred umytim fasady rodinneho domupo umytim fasady rodinneho domuprofesionalne umyvanie fasadprofesionalne cistenie fasad houseprocistenie fasady bytoveho domucistenie fasady paneloveho domuumyta fasada predumyta fasada poumyvanie fasad kancelarskej budovy predumyvanie fasad kancelarskej budovy pocistenie fasady rodinneho domceka predcistenie fasady rodinneho domceka poumyvanie fasadcistenie fasad

House Pro

HousePro SK, s.r.o.

Pobočka Vranov nad Topľou
Čemernianska 48, Vranov nad Topľou 093 03
Tel: 0918 121 801

Pobočka Sabinov
Hollého 46, Sabinov 083 01
Tel: 0918 744 835

Pobočka Bratislava
Ulica Svornosti 10897/37, Bratislava 821 06
Tel: 0915 240 700


Bezplatná tel. infolinka: 0800 22 10 12

E-mail:
housepro@housepro.sk
Web:
www.housepro.sk

Rýchly kontakt

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Váš telefón:
Lokalita:
Váš vzkaz: