Čistenie fasád, umývanie fasád

Umývanie fasádNáter fasádČistenie striech Náter striech Čistenie fasádČistenie zámkovej dlažbyOdstránenie graffiti

Zavolajte a požiadajte o cenovú ponuku ZDARMA!

Čistenie fasád, umývanie fasád po celej Slovenskej republike!

Náš technik za vami príde, ZDARMA posúdi stav vašej nehnuteľnosti, navrhne riešenie a po presnom zameraní vypracuje NEZÁVÄZNÚ cenovú ponuku.

Prečo umývať fasádu?

Hlavným dôvodom je vaše zdravie! Dôležitou skutočnosťou však je, že spóry plesní sa pri vetraní môžu dostať z exteriéru do interiéru, teda obytných častí domu. Pri plesniach napadnutého domu sa vyhotovil mykologický rozbor omietky, pri ktorom sa zistila vysoká koncentrácia plesní a prítomnosť ďalších mikroorganizmov – t. j. baktérií a kvasiniek vo vysokých koncentráciách.

Na základe týchto rozborov akreditovaným laboratóriom sa zistila inhalácia až 5000 spór na 1 m2, ktorá môže u citlivých jedincov spôsobiť alergické onemocnenia.

Vaše zdravie!

Sme si toho plne vedomí, preto používame účinné prípravky s fungicídnymi prísadami, ktoré dokážu zlikvidovať plesne a škodlivé mikroorganizmy, čo znamená, že aplikáciou týchto prípravkov dokážeme uviesť fasádu do pôvodného, „zdravého“ stavu.

Bývajte v čistom a krásnom dome!

Organické a atmosférické nečistoty vytvárajú na povrchu objektov povlak, na odstránenie ktorého voda nestačí, preto pri čistení fasád používame špeciálne čistiace prípravky, ktoré sú určené na všetky typy fasád. Fasáda by sa mala čistiť každých 2 až 5 rokov podľa množstva exhalátov, prachu poletujúceho v ovzduší a stupňa znečistenia.

Pozor na poškodenie fasády

Ak farba na fasáde, ktorá jediná chráni zatepľovací systém, je už z väčšej miery napadnutá, stráca svoje ochranné vlastnosti a po vyčistení treba fasádu natrieť. POZOR na rozdielne postupy pri čistení fasád firmami, ktoré používajú technológiu príliš vysokého tlaku a horúcej vody. V závislosti od stavu fasády môže dôjsť k poškodeniu fasády.

Aké technologické postupy používame?

Na napadnutú fasádu nanesieme fungicídne čistiace prostriedky, ktoré necháme pôsobiť cca 30 minút. Po uplynutí tejto doby sú riasy a plesne zlikvidované (sčernejú a sú mŕtve). Následne na fasádu aplikujeme saponát a fasádu vyčistíme nízkym tlakom vody. Saponát odstráni zvyšnú mastnotu a špinu na fasáde. Poslednou fázou po vyčistení fasády je celkové opláchnutie vodou. Tým sa vyčistená fasáda zneutralizuje.

Čistenie fasád, umývanie fasád. Posledným dôležitým krokom je aplikácia protiplesňového prípravku a hydrofóbnej impregnácie, na čo dávame záruku až 5 rokov. Záruka je odstupňovaná podľa veku fasády.

Prečo práve my?

  • Umývanie fasád, čistenie fasád, nátery fasád a čistenie a nátery striech sú našou hlavnou činnosťou, preto vám ručíme za kvalitu práce na najvyššej možnej úrovni!
  • Vlastníme 8 nových pracovných plošín, nemusíme si ich prenajímať, preto sme schopní umyť až 3000 m2 plochy denne!!!
  • Sme profesionáli v tejto oblasti – dôkladné vyčistenie a čistota na pracovisku sú pre nás základom!!!

 

Umývanie fasád ‒ cena


mala ukazka umytej fasadyumyta fasada bungalovuumyvanie fasad bungalovuumyvanie fasady bytoveho domunedokoncena umyta fasadaumyvanie fasadcistenie fasadcistenie fasady bytovkycistenie fasad bytoveho domupred umytim fasady rodinneho domupo umytim fasady rodinneho domuprofesionalne umyvanie fasadprofesionalne cistenie fasad houseprocistenie fasady bytoveho domucistenie fasady paneloveho domuumyta fasada predumyta fasada poumyvanie fasad kancelarskej budovy predumyvanie fasad kancelarskej budovy pocistenie fasady rodinneho domceka predcistenie fasady rodinneho domceka poumyvanie fasadcistenie fasad

House Pro

HousePro SK, s.r.o.

Pobočka Vranov nad Topľou
Čemernianska 48, Vranov nad Topľou 093 03
Tel: 0918 121 801

Pobočka Sabinov
Hollého 46, Sabinov 083 01
Tel: 0918 744 835

Pobočka Bratislava
Ulica Svornosti 10897/37, Bratislava 821 06
Tel: 0915 240 700


Bezplatná tel. infolinka: 0800 22 10 12

E-mail:
housepro@housepro.sk
Web:
www.housepro.sk

Rýchly kontakt

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Váš telefón:
Lokalita:
Váš vzkaz: